Saatlerin Anlamı (Çift Gelen Saat Anlamları)

Saatlerin anlamı, hayatımızın anlamını ve kalbimizin çarpışmasını hatırlatan özel sembollerdir. Bu saatler, sadece bir hediye veya aksesuar olarak değil, aynı zamanda duygusal anlamlarıyla da bizi etkiler. Sevdiklerimizle geçirdiğimiz her anın değerini hatırlatır ve zamanın ne kadar hızlı geçtiğini hissettirir.

Çit gelen saatler, kalbimizin ritmine eşlik eden sessiz tanıklarımızdır ve aşk dolu bir hikayeyi sembolize ederler. Hayatımızın bu özel sembollerini gözlerimize takıp, kalbimizin ritmine eşlik etmeye devam edelim.

00:00 Anlamı Nedir?

Bu saatin anlamı sevgi dolu ve romantik bir açıklamaya sahip. Eğer bu saatin merak ediyorsanız, anlamı “seni şu an rüyasında görüyor” olarak açıklanıyor. Her ne kadar aşk ve romantizm uyanıkken yaşansa da, bir kişinin sizi rüyasında görmesi size ne kadar bağlı olduğuna işaret ediyor. Zira rüyalar da aslında hayatımızda yaşadığımız olaylarla yakından bağlantılı. Bu saat aşık olduğunuz ve sevdiğiniz kişinin sizi düşündüğünü, sizi de içeren planlar yaptığını ifade ediyor. Bu insanlar kolay kolay bulunmayacağı için, tavsiyemiz onları asla bırakmamanız.

01:01 Anlamı Nedir?

Bu saat de aşk dolu bir anlama sahip. 01:01 anlamı “seni seviyor” olarak belirtilmekte olup, sevdiğiniz kişinin de size bağlı olduğunu ifade ediyor. Eğer sevdiğinizin aşk hayatında ikinci kişiden şüpheleniyorsanız, bu tamamen gereksiz, çünkü onun için sadece siz varsınız ve sadece sizi düşünerek zamanlarını geçiriyor. Eğer saat falında bu karşınıza gelmişse o, yaşamınız boyunca aşk konusunda karşınıza gelecek doğru kişi. Bunun anlamlarından bir tanesi de halihazırda bir ilişkiniz var ya da bir ilişkiye yeni başlayacaksınız. Ancak bu konuda mutlu olmanız gerekli: Zira bu ilişkiniz daha önce yaşadığınız tecrübelere benzemeyecek ve size sevgiyi ve heyecanı tattıracak, her anlamda da sizi destekleyecek. Bu masum duygular pek çok kişi tarafından aranmakta olup, artık sizin avucunuzun içinde. Dolayısıyla tavsiyemiz, bu kişiyi kaybetmemek adına tüm çabanızı göstermeniz.

02:02 Saat Anlamı Nedir?

02:02 anlamı “senden hoşlanıyor”, ancak bu diğer saatlerle karıştırılmamalı. Zira bu düşündüğünüz kişinin sadece sizden hoşlandığını gösteriyor. Anlayacağınız üzere bu ciddi olduğunu veya size deli gibi aşık olduğunu ifade etmiyor. Buna rağmen sizin davranışlarınız ve görünüşünüz, açıkça karşınızdakinin ilgisini çekmiş. Ancak şu anda sizin onun için doğru kişi olup olmadığına karar vermeye çalışıyor ve henüz sizde güven arıyor.  Bu durumda tavsiyemiz konuya dikkatli yaklaşmanız.

03:03 Anlamı Nedir?

03:03 anlamı “sana aşık olmaya başlıyor” olarak belirliyor. Dolayısıyla konuştuğunuz ve ilgi duyduğunuz kişinin sizin hakkında olan düşüncelerinizi merak ediyorsanız, size yavaş yavaş aşık olmaya başlıyor. Ancak henüz tutkulu ve alev alev bir aşk söz konusu değil, sadece ilk belirtileri mevcut. Siz ona aynı duyguları beslemiyor da olsanız, o size aşık olmaya başladı bile. Sende bu duruma özen göstererek ileriye dönük planlamalar yapabilirsin.

04:04 Anlamı Nedir?

04:04, “seni çok seviyor” anlamını taşıyor. Bu kişinin sevgisi o kadar derin ki, sizi adeta sizden daha çok seviyor. Kendini tamamen sizin yolunuza atmış, yaptığı her şey sizin için ve sizinle nasıl daha çok zaman geçirebileceğini düşünüyor. Size bu konuda tavsiyemiz, sevgiyi böyle masum ve derin duygularla yaşayan kişilerin az bulunması sebebiyle, onu kaybetmemeniz ve sıkı sıkı tutmanız.

05:05 Anlamı Nedir?

05:05, anlam olarak oldukça kötü bir anlama sahip ve “senden nefret ediyor” olarak belirtiliyor. Size karşı büyük bir sinir ve nefret bulunduruyor. Dolayısıyla bu kişi sizin için önemliyse, tavsiyemiz bir şekilde kalbini geri kazanmanız ve özür dilemeniz. Ancak nefret daha güçlü bir duygu olduğu için, onu kazanmanız da oldukça zor. Tabi burada yeteri kadar uğraştıktan sonra duygu değişimi de olabilir.

06:06 Anlamı Nedir?

Eğer bugün bir teklif yapmayı planlıyorsanız ve 06:06 gelmişse, bu oldukça kötü bir durum. Zira anlamı, “herhangi bir teklif için kötü bir gün”. Teklifiniz ne olursa olsun, bu saat denk gelmişse tavsiyemiz teklifinizi başka bir güne saklamanız. Ancak o gün şartsa, sevdiğinizin yanına hazırlıklı gitmeniz ve ne olursa olsun alttan alan taraf olmanız şart.

07:07 Anlamı Nedir?

Eğer bu saat denk gelmişse, “senden çocuk yapmak istiyor” anlamında. Burada evli olabileceğiniz gibi, evlenme yolunda gidiyor da olabilirsiniz. Ancak karşınızdaki tıpkı sizin gibi bir çocuk istiyor ve onun hayallerini kuruyor. Sizden çocuğu olmasını istediği için, size sadakatle bağlı ve size güven duyuyor.

08:08 Anlamı Nedir?

Bu saat anlamı, “Sana kahvaltı teklif edecek”, dolayısıyla sevdiğiniz güne sizi görerek başlamak istiyor. Kahvaltı teklifleri ciddi teklifler olduğu için, bu kişiyi kaçırmamalısın, zira bu tür teklifler ciddi ilişki isteyen kişilerden geliyor. Dolayısıyla sizinle aşk ve romantizm dolu, baş başa bir sabah kahvaltısı yapmak istiyor.

09:09 Anlamı Nedir?

Eğer bu saat denk gelmişse, size çok üzücü bir haberimiz var. Bu saatin anlamı, “seni üzecek bir söz söyleyecek”.  Dolayısıyla sevdiğinize o gün dikkatli yaklaşmanız gerekli; zira sizi kırabilir ya da üzebilir. Ancak o kadar üzülmenize de gerek yok, zira bu durum geçici ve sorun çözülecek. Ancak dikkatli olun, sizin söylediğiniz bir cümleye karşı alınacak taraf sevdiğiniz de olabilir.

10:10 Anlamı Nedir?

Eğer bu saat denk gelmişse, ilişkinizde tehlike kendini göstermeyi yavaş yavaş başlamış durumda. Zira anlamı, “senden ayrılmak için fırsat kolluyor”. Bu sebeple aranızda ciddi sorunlar var ve ilişkinin devamı için bunların çözülmesi şart. Aksi halde yakın dönemde bir ayrılık söz konusu olacak.

11:11 Anlamı Nedir?

Eğer bu saat denk gelmişse size mutlu bir haberimiz var, çünkü bir hediye alacaksınız. 11:11, “sana sürpriz bir hediyesi var” anlamında. Erkek ya da kadın herkes, zaman zaman küçük de olsa sürpriz hediyeler almayı sever. Bu saat, çok yakın bir dönemde hediye alacağınızı gösteriyor, ancak hediye geldiğinde bunu bildiğiniz izlenimini de oluşturmayın.

12:12 Anlamı Nedir?

Bu saat de oldukça olumlu bir anlama sahip. Zira anlamı “seni ailesine anlatacak”.  Bu durum sizin hakkınızda çok ciddi düşündüğünü gösteriyor, zira ilişkilerde ailesine anlatmak bunun açık bir göstergesi. Burada gelecek hayalleri de açık şekilde seziliyor.

13:13 Anlamı Nedir?

13:13, anlam olarak biraz endişe verici ve aynı zamanda tatlı. Anlam olarak “seninle konuşmaya utanıyor” olarak kabul ediliyor ve karşınızdakinin s

izinle konuşacağı bir şey var. Ancak utandığı için konuşamıyor. Her ne kadar bu durum tatlı da olsa ve sevgiyi de gösterse, zaman içerisinde soğutacak bir etmen, dolayısıyla bu sorunu çözmeniz şart.

14:14 Anlamı Nedir?

Bu, “evlenme teklifi etmeyi düşünüyor” anlamında. Dolayısıyla yakın zamanda bir evlenme teklifi alacaksız. Tavsiyemiz, hazırlıklara geç kalmadan, hemen başlamak. Birlikte olduğunuz kişi size bunu nasıl soracağını düşünüp derin bir şekilde plan yapıyor. Ancak teklif geldiğinde bunu bilmezden gelmeyi de tabi unutmayın.

15:15 Anlamı Nedir?

15:15, “seninle kaçmak istiyor” anlamında. Sizinle gözlerden uzak, güzel ve romantik bir tatil yapma peşinde. Artık günlük hayatından bıkmaya başlamış ve dinlenmeye ihtiyacı var. Ancak yanında seni de götürmek istiyor. Güzel bir tatil, karşınızdakini daha iyi tanımakta yardımcı olacak.

16:16 Nedir?

Bu saat “seni arkadaşlarına anlatıyor” anlamını taşıyor. Ancak burada nasıl anlattığı muamma; zira ne şekilde anlattığı da bilinmiyor. Sadece, “arkadaşlarına anlatıyor”. Dolayısıyla dikkatli olmanız gerekiyor.

17:17 Anlamı Nedir?

17:17, “seninle aynı hayalleri kuruyor”  anlamında. Dolayısıyla ona deliler gibi aşıksanız, o da size öyle aşık. Siz onun hakkında ne düşünüyorsanız, o da aynısını düşünüyor. Hayalleriniz bile bu kişiyle aynı. Dolayısıyla bu kişiyle her zaman anlayışlı şekilde geçinebilirsiniz.

18:18 Nedir?

Bu saat, “seni herkesten daha çok seviyor” duygusunu barındırıyor. Dolayısıyla hayatında en çok sevdiği kişi sizsiniz ve size olan sevgisi sınır tanımıyor. Dolayısıyla size tamamıyla bağlı durumda. Bu  insanlar kolay bulunmuyor. Bu sebeple onu kaybetmemek için dikkatli olmanız, kötü söz söyleyerek kalbini kırmamanız gerekli.

19:19 Anlamı Nedir?

Eğer bu saat denk gelmişse, çok romantik ve kıskanılası bir ilişkiniz var, çünkü saatin anlamı “elini tutup dudaklarından öpmek istiyor”. Sizi her zaman çok özlüyor ve hiçbir zaman yanından ayrılmak istemiyor. Seninle derin hayalleri var ve onu etkiliyorsunuz.

20:20  Anlamı Nedir?

Eğer bu anlam gelmişse, size bu yazımızda belki de en kötü haberi vereceğiz. Zira anlamı, “şu anda başkasıyla yan yana”. Aranızda olan olumlu ya da olumsuz bir şeyde hemen başka kişinin yanına gidiyor. Dolayısıyla size yeni bir plan yapmanız ve hayatınıza yeni bir yön vermeniz tavsiyemiz.

21:21 Anlamı Nedir?

Bir önceki haberimize göre bu çok mutlu bir haber. Çünkü “seninle ilgili gelecek  hayalleri kuruyor”.  Onun için hayattaki doğru insansınız ve sizinle beraber yaşam planları, evlenmek ve çocuklarınızın olmasının planlamasını yapıyor.

22:22 Anlamı Nedir?

Kahve sever misiniz? Zira bu saatin anlamı, “sana kahve ısmarlayacak”. Sıcak bir kahve bazen pek çok romantik dakikaya da bahane olabiliyor. Eğer bu saat çıkmışsa, onunla baş başa bir yerde, birer bardak kahve eşliğinde uzun süreli doyumsuz sohbetler edebilirsiniz. Böylece karşınızdaki kişiyi de ayrıntılı tanıyabilir, doğru insan olup olmadığına dair güçlü ipuçları bulabilirsiniz.

23:23 Anlamı Nedir?

Bu saat anlamı “senin için hayatının ilki ve teki”. Eğer önceden ilişkisi olduysa da önemli değil, zira o sizi hayatta ilk kabul ediyor. Ömrünü sizinle beraber geçirmeyi ve yaşlılığı beraber görmeyi hedeflerinin arasına koymuş.

Saatlerin Ters Anlamları Nelerdir?

Saat çift anlamları böyle, fakat ters anlamları nasıl? Saat falında sadece çift saatlerin değil, bunların terslerinin de anlamları var. Burada da olumlu ve kalbinizde kelebekler uçuracak anlamlar var. Eğer bunlar denk gelmişse, dünyanın en mutlu insanı artık siz olabilirsiniz. Tabi burada sevginin ve aşkın zarar görmemesi adına karşılıklı çaba gösterilmesi, anlayışlı olunması gibi gereklilikler de var.

Ancak dikkatli olmanız da tavsiye edilmekte. Zira bu anlamlar çok kötü anlamları da barındırıyor. Eğer kötü bir anlam gelmişse tavsiyemiz hemen harekete geçerek, durumu düzeltmek için gerekli adımları atmanız. Zira aksi halde birlikteliğiniz daha çok zarar görebilir ve sonlanabilir. Ancak ne yaparsanız yapın, durum düzelmiyorsa, bazen vazgeçmek en doğru seçenek. Peki, saatlerin ters anlamları nelerdir? İşte o anlamlar…

01:10 Anlamı Nedir?

Bu saat anlamı, “seni hiç sevmiyor”. Siz her ne kadar sevgisini kazanabilmek için uğraşsanız da, bu durum fayda vermemiş ve o sizi sevmiyor.  Ancak size tavsiyemiz, bu konuda üzülmemeniz ve olmuyorsa kendinizi daha fazla üzmeyi bırakmanız.

02:20 Anlamı Nedir?

Bunun anlamı “senden hoşlanmıyor”.  Eğer sevdiğinizle sürekli karşılaşıyor ya da göz göze yakalanıyorsanız ve hoşlandığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Zira sizden hoşlandığı için değil, sizden rahatsızlık duyduğu için size bakıyor. Eğer karşınızdaki sizden hoşlanmıyorsa ve ne yaparsanız yapın sizden hoşlanmıyorsa, bu konuda daha fazla ısrarcı olmamanız tavsiyemiz.

03:30 Anlamı Nedir?

03:30 anlamı, “sana aşık olmayacak”. Onun aşkı için her şeyi yapabilirsiniz, ancak o size yine de âşık olmayacak. Kalbinde her ne kadar bir kişi olsa da, bu siz değilsiniz. Dolayısıyla bizim tavsiyemiz, daha fazla üzülmemek ve kendinizi de yormamak adına vazgeçmeniz. Eğer başka bir kişiyi düşünüyorsa, burada zarar görecek kişi de sizsiniz.

04:40 Anlamı Nedir?

04:40, “seni sevdiği söylenemez”. İlişkiniz güzellikler için başlamış dahi olsa, sizden beklediği aurayı alamadı. Dolayısıyla başka kişilere gitmeyi düşünüyor. Dolayısıyla bu duruma neyin sebebiyet verdiğini bulmanız büyük önem taşıyor.

05:50 Anlamı Nedir?

Bu kadar kötü haber verdikten sonra, bu az da olsa sizi açmada yardımcı olacak. Çünkü bunun anlamı, “senden hoşlanıyor”. Ancak biraz çekingen ve sizden utanıyor ve bunu size söyleyemiyor. Ancak ona cesaret verirseniz, gerekli aşamaları atlatacaktır.

10:01 Anlamı Nedir?

Bu saat, “seninle evlenmek istiyor” müjdesini veriyor. Eğer bu saat çıkmışsa, kendinizi ondan evlenme teklifi almak için hazırlayın. Tabi burada tavsiyemiz, teklifi alınca beklediğiniz bu habere mutlu tepki vermeyi unutmamak.

12:21 Anlamı Nedir?

Bu kadar güzel haberden sonra, kötü havadislerle devam edebiliriz. Bu saatin anlamı, “seni sevmiyor”.  Onun sizi çok sevdiğinizi hep düşünüyor ve kendinize söylüyorsunuz; ancak kalbinizdeki küçük bir nokta sevilmediğinizi aslında biliyor.

13:31 Anlamı Nedir?

Bu saat, “seni umursamıyor” anlamını taşıyor. Siz onu her fırsatta düşünüyorsunuz, ancak bu karşılık buluyor. Sevdiğiniz sizleri umursamıyor ve aklında farklı şeylerle meşgul oluyor. Peki ne? Bu konuda her şey olabilir, ama sizi umursamıyor.

14:41 Anlamı Nedir?

14:41, “Seninle gelecek planlıyor” anlamına geliyor. Şu ana kadar pek çok güzel şey yaşadığınız ve beraber tecrübeleriniz oldu. Bu karşınızdaki için çok büyük anlamlar taşıyor ve sizinle gelecek düşünceleri taşıyor. Yaşantısının geri kalanında bulunuyorsunuz.

15:51 Anlamı Nedir?

Pek çok kişi eski sevgiliye sahip ve bazı kişiler onları unutamıyor. Eğer 15:51 gelmişse, “eski sevgilinle barışacaksın”. Bazı sebeplerden dolayı ayrılmış olabilirsiniz, ancak sevginizi ve birbirinizi unutmuş değilsiniz.  Bu saat gelmişse, her an onunla barışmak için hazırlıklı olmanızı tavsiye ederiz.

20:02 Anlamı Nedir?

Bu saat oldukça olumlu bir anlamı taşıyor, zira “seninle evlenecek”. O kişi sizin hakkınızda tek bir düşünceye sahip: evlenmek. Dolayısıyla size bir evlenme teklifi edecek. Peki, ne zaman? Bu konuda her an hazır olmanızı tavsiye ederiz. Tabi beklemek, burada heyecanı ve aşkı da arttıracak.

21:12 Anlamı Nedir?

Bu saat, “hep aklındasın” mesajını sizlere iletiyor. Dolayısıyla aklından asla çıkmıyorsunuz ve yalnızca sizi düşünebiliyor.  Bu büyüleyici sevgi karşısında onu bir şekilde mutlu etmeniz de sizlere tavsiye edilmekte.

23:32 Anlamı Nedir?

23:32 “sana aşık” anlamını taşıyor”. Birlikteliğiniz çok küçük duygularla başlamış olabilir, ancak ne olursa olsun artık size âşık.  Eğer böyle devam etmeyi başarırsanız, sizin için doğru kişi olabilir ve bunu evlilikle taçlandırarak, beraber mutlu bir şekilde yaşayabilirsiniz. Tabi karşılıklı olarak çaba gösterilmesi de burada oldukça önemli.

5/5 - (1 oy verildi!)

“Saatlerin Anlamı (Çift Gelen Saat Anlamları)” üzerine bir yorum

Yorum yapın