Aşk Testi

Kimin Sözü Daha Çok Geçiyor?

İlişkinizde Hangimizin Sözü Geçiyor Testi

Kimin sözü daha çok geçer, aslında temel nitelikleri olan ve kendince sınırlarını çizmiş bir bireyin her zaman sözü geçer ve daha baskın olduğunu gösterir. Anca bazı kadınların daha baskın durumlarda olduğunu da bilmekte fayda var. Bunun için temel de bazı nedenlerin ve soruların cevaplarını verebilmeniz gerekiyor. Sevgilim ne kadar ciddi sorusuna verilecek yanıt gibi belirli soru ve cevapların tamamlanması gerekebilir.

İpler kimin elinde test etmeye ne dersiniz? Kararları hep omu alıyor yoksa siz mi? Özetle, kim daha baskın soruları çözün ve cevaba ulaşın. Sayfalarımızda yer alan diğer testlerde olduğu gibi sorulara vereceğiniz samimi cevaplar doğrultusunda iki farklı sonuç sizleri bekliyor olacak.

Ayrıca, bu konu üzerinde düşüncelerinizi yorum alanından dile getirebilirsiniz. Planları sürekli onun yapması sizi huzursuz ediyor mu? Yada ipleri elinize aldığınızda bu durum sizi memnun ediyor mu? Baskınlık kurmak aslında bencillik değil mi? Yaşadıklarınızdan örneklerle bu konuda yorumlarınızı dile getirebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece ilgili bölümleri doldurup yorumunuzu göndermek. Lafı daha fazla uzatmadan bu eğlenceli test ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

İlişkinizde Kimin Sözü Geçiyor?

İlişkinizde kimin sözü geçiyor kim daha baskın karakter bunu analiz edin.

Aşk Testi

Sizler için en iyi ve en sağlıklı testleri oluşturmak için çalışıyoruz. Sunmuş olduğumuz testler bilimsem verilere dayanmaktadır. Fakat bu testler sadece eğlence amaçlı ve tavsiye niteliğinde kullanılmalıdır.

4 Yorum

  • İlişkilerde hep kadının sözü geçer bu genel bir kuraldır 🙂 erkek bile kabullenmiştir bunu

  • Genel olarak, evlenene kadar kadının her dediğine amenna der erkekler , evlenince de kendi sözünün geçmesini ister.. ama geçmez dışarıya evin erkeği benim pozları verip eve gelince eşinden izin alabilmek için on takla atan minik bir kedicik olurlar)

  • Kimin sözünün geçtiğinin önemi yok bence, önemli olan her durumda tartışmasız anlaşabilmek.
    Ben A dedim Sen B dedin tartışmaları ilişkileri kısa sürede bitirir.
    O yüzden ilişkide inat ve gurur yapmak o ilişkiye zarar verir.